Spotkanie z Radosławem Rupem

Jako KN Nieruchomości mieliśmy przyjemność spotkania się z Radosławem Rupem, liderem Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Katowicach. Spotkanie odbyło się 03.12.2020, a jego tematem były trendy na rynku inwestowania w nieruchomości, a w części warsztatowej zakup kawalerki na wynajem. Mimo tego, że spotkanie odbyło się w formie online, Radosław zainspirował nas swoim wystąpieniem i ujawnił nam swoje podejście do rynku nieruchomości.
Dziękujemy i do zobaczenia ponownie!
radoslaw
Radosław Rup
Współzałożyciel, aktywny lider i członek komisji rewizyjnej stowarzyszenia Mieszkanicznik w Katowicach – gdzie mieszka od urodzenia.
Aktywny inwestor. Od 2010 roku na Śląsku buduje swój portfel nieruchomości na wynajem. Nieustannie pracuje nad jego rozbudową. Dążenie do wolności finansowej traktuje jak bieg maratoński: powoli, metodycznie, w oparciu o plan – do celu.
Z wykształcenia politolog, z zainteresowań – humanista. Zawodowo od ponad 20 lat związany z rynkiem paliw.
Duch sprawczy firmy 4home, (www.4home.net.pl) zarządzającej najmem nieruchomości, spacerami wirtualnymi oraz home stagingiem, działającej na terenie aglomeracji śląskiej.
Od 2020 aktywnie prowadzi kanał na YouTube, dedykowany osobom działającym na szeroko pojętym rynku nieruchomości: https://www.youtube.com/channel/UCr88xmXe898sWIkZ8qJ5WHQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *