Relacja ze spotkania czytelniczego nr 3

 

Podczas trzeciego spotkania czytelniczego (25 stycznia 2017 r.) rozmawialiśmy o książce „Ekonomia dobra i zła” Tomáša Sedláčka.

Książka wywołała różnorodne Sedlacek_1emocje i skłoniła do rozmaitych przemyśleń. Zainspirowała również do sięgnięcia po inne lektury, takie jak Epos o Gilgameszu. Spotkanie czytelnicze nr 3 to kolejne spojrzenie na ekonomię. Tym razem skłaniające do wniosku, że jest ona powiązana z biblijnymi przypowieściami.

Sedlacek_5

To spotkanie było dla nas wyjątkowe z dwóch względów: cieszyło się największą popularnością spośród dotychczasowych wydarzeń Klubu (było na nim dziewięć osób), a jeden z uczestników połączył się z nami za pomocą łącza internetowego. Panie Marcinie, gratulujemy determinacji!

Sedlacek_7Zachęcamy do przeczytania przemyśleń Pana Rafała (uczestnika spotkania) na temat książki, które zawarł w artykule opublikowanym na swoim blogu:
https://motywmiasta.wordpress.com/2017/02/03/ekonomia-dobra-i-zla-a-wymiar-miejski-cz-1/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *