O nas

Studenckie Koło Naukowe Nieruchomości działa przy Katedrze Gospodarki Przestrzennej i Środowiskowej. Działamy pod opieką Pana dr Adama Polko.
Nasza organizacja zrzesza w swych szeregach studentów zainteresowanych rynkiem nieruchomości, chcących pogłębiać swoją wiedzę z tego zakresu nie tylko od strony teoretycznej, ale również od strony praktycznej. Dzięki pracy w naszej grupie zdobywamy nową wiedzę i doświadczenia, które niewątpliwie będą miały przełożenie w przyszłym życiu zawodowym ukierunkowanym w tę stronę.
Dzięki współpracy z wieloma podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości nasi członkowie już w trakcie studiów mają możliwość zgłębiania tak cennej w dzisiejszej rzeczywistości wiedzy praktycznej, również w formie konferencji naukowych o tematyce nieruchomości i dziedzin pokrewnych.
Współpraca z nami to nie tylko praca naukowa, lecz również wspólne wyjazdy i spotkania po godzinach zajęć, podczas których masz możliwość poznania wielu ciekawych osobistości oraz kreatywnych jednostek.
Obszary zainteresowania:
  • Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi
  • Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi (centra handlowe, magazyny, powierzchnie biurowe)
  • Pośrednictwo w nieruchomościach
  • Wycena nieruchomości