Klub Biegowo-Czytelniczy

Klub Biegowo-Czytelniczy – wspólna inicjatywa dr Adama Polko (na zdjęciu), pracownika Katedry Gospodarki Przestrzennej i Środowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Studenckiego Koła Naukowego „Nieruchomości”.

dr Adam Polko 
Źródło: archiwum prywatne dr Polko

Raz w miesiącu, począwszy od listopada 2016, będą organizowane dwa rodzaje spotkań – jedno biegowe, drugie czytelnicze. Spotkania biegowe będą okazją do zaobserwowania i omówienia procesów zachodzących współcześnie w miastach województwa śląskiego (za każdym razem odwiedzać będziemy inne miasto). Natomiast w trakcie spotkań czytelniczych prowadzone będą debaty poświęcone najciekawszym i najważniejszym książkom poruszającym zagadnienia ekonomiczne.

Podążając za słowami amerykańskiego aktora Willa Smitha, który powiedział w jednym z wywiadów, że kluczem do osiągnięcia sukcesu w życiu jest bieganie i czytanie, zapraszamy do udziału w spotkaniach Klubu!

Zainteresowanych udziałem w spotkaniach Klubu zachęcamy do dołączenia do grupy na Facebook’u: https://www.facebook.com/groups/351286975226482/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *