Galeria

Warsztaty dotyczące nowoczesnych technologii w zarządzaniu nieruchomościami

Zdjęcia z warsztatów z dnia 06.03.2020

Euro-centrum 27 kwietnia 2015

Relacja naszej wizyty w Euro Centrum w Katowicach Ligocie.

Warsztaty z Home stagingu

Galeria zdjęć z warsztatów z Home stagingu z Panią Joanną Czchowską (grudzień 2014r.)

Warsztaty AutoCAD

Spotkanie ze specjalistą VII

Galeria zdjęć z VII edycji konferencji "Spotkanie ze Specjalistą", która odbyła się w listopadzie 2014r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Spotkanie ze specjalistą VI

Galeria zdjęć z VI edycji konferencji "Spotkanie ze Specjalistą", która odbyła się w maju 2014r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Spotkanie ze Specjalistą 3

Przedstawiamy kilka fotografii z 3 edycji \"Spotkania ze Specjalistą\", która odbyła się 8 marca 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Konferencja składała się z dwóch części: 1) ING o nieruchomościach (ING Bank Śląski) 2) Odwrócona hipoteka (Fundusz Hipoteczny DOM). Zapraszamy do oglądania ! Autor zdjęć: Katarzyna Zyśk

Targi Kół Naukowych 2011

Targi Kół Naukowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowiach, które odbyły się 9 listopada 2011 r. Zobaczcie jak zachęcaliśmy studentów, by wstąpili w nasze szeregi !

Spotkanie ze specjalistą II - dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia drugiej edycji konferencji \"Spotkanie ze specjalistą\". Spotkanie odbyło się 9 grudnia 2011 r. na Uniwersytecie Ekonomiczny w Katowicach, a następnie w Browarze Mokrskich w Katowicach-Szopieniacach.

Spotkanie ze specjalistą II - dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia drugiej edycji konferencji \"Spotkanie ze specjalistą\". Spotkanie odbyło się 7 grudnia 2011 r. w Parku Technologiczno-Naukowym \"Eurocentrum\" w Katowicach.

Spotkanie z Panem Mateuszem Domogałą

Spotkanie z Panem Mateuszem Domogałą, które odbyło się 20 listopada 2012 r. Pan Mateusz, który od 12 lat mieszka w USA i zawodowo określa się jako \"motivational speaker\", przedstawiał w bardzo ciekawy sposób tematykę świadomego budowania swojej kariery, a także opisywał sytuację na rynku nieruchomości w USA oraz model funkcjonowania firmy Vision Property Management w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Spotkanie ze Specjalistą IV

Galeria zdjęć z IV edycji konferencji \"Spotkanie ze Specjalistą\", która odbyła się 18 grudnia 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Tym razem gośćmi naszego spotkania byli: Pani Barbara Oborny - Dyrektor Katowickiego Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej oraz Pan Marek Szczerbowski - Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sportu \"Stadion Śląski\" w Chorzowie.

Grupa Gumułka

Galeria zdjęć z drugiej części projektu \"Spotkanie ze Specjalistą V\", który miał miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w dn. 16.04.2013 r. Prelegentem tej części spotkania był Pan Marcin Roj – Menedżer działu wycen i analiz Grupy Gumułka.

Szkoła Urbanistyki V

Projekt realizowany przez SKN \"Nieruchomości\" wspólnie z Towarzystwem Urbanistów Polskich w Katowicach. Zdjęcia z V spotkania. Zdjęcia dzięki uprzejmościa Pana dr. Macieja Borsy.

Wigilia 2012

Galeria zdjęć ze spotkania wigilijnego SKN \"Nieruchomości\" w dn. 18.12.2012 r.

Szkoła Urbanistyki IV

Projekt realizowany przez SKN \"Nieruchomości\" wspólnie z Towarzystwem Urbanistów Polskich w Katowicach. Zdjęcia z IV spotkania. Zdjęcia dzięki uprzejmościa Pana dr. Macieja Borsy.